Back /

Kinsey - celý film s CZ titulkamiSleduj celé filmy v češtině nebo s českými titulky, ve skvělé kvalitě a ZDARMA! Titulky spustíte za pomocí první ikony ze čtyř, v pravém dolním rohu obrazovky.
Facebook: https://www.facebook.com/novinky.film
Instagram: https://www.instagram.com/bontonfilm/
Bonstella: https://www.bonstella.cz/

Takže, pokud pohodlně sedíte, můžeme začít. Takto nás do příběhu vtáhne Liam Neeson, který v životopisném filmu Kinsey ztvárnil profesora Alfreda Kinseyho. Ten se v první polovině 20. století proslavil otevřenou studií lidského chování při té nejoblíbenější činnosti a lidské sexuality vůbec. Kinsey za svůj život vydal několik uznávaných publikací , které mezi tehdejší veřejností způsobily poprask svojí otevřeností a jednoduše tím, že všechno kolem sexu bylo v oné době velké tabu.

Kinsey: Jaká je Vaše nejoblíbenější poloha při milování ?
Dívka kolem dvaceti let: Ono jich je více?

Režisérem a scenáristou filmu je Bill Condon, známý díky filmu Bohové A Monstra (Condon za něj dostal Oscara v kategorii nejlepší adaptovaný scénář). Je také autorem scénáře k muzikálu Chicago. Kinsey si vás získá skvělým suchým humorem, neopakovatelným hereckým výkonem Liama Neesona, sugestivní hudbou a... Let´s talk about sex. Film už stačil získat po světě desítky ocenění a nominací na Globy, Bafta, Oscary, Golden Satelite Awards, Los Angeles Film Critics Association atd.

Kategorie Drama

Délka filmu: 01:53:37 (Pokud spustíte lejászást {čas} skončí film.)

čtení 5.295 čas

Nahraný: 2018-06-02 10:00:00 (11 hónapja)


Podobný Drama