Back /

Hodinu nevíš... | celý filmNe tak docela fiktivní příběh člověka, který ve skutečnosti dostal označení „heparinový vrah“.
Co bylo příčinou a co se odehrává v mysli mladíka, který se rozhodne vykonat a vykonávat ty nejtěžší zločiny a mít přitom často pocit, že vlastně dělá dobrou věc? Co nutí nadějného a inteligentního adepta studia medicíny z podstaty se změnit a páchat na lidech zlo? Je hrozná představa, že vraždí člověk, kterého dobře znáte, které-ho denně vídáte, máte ho vlastně rádi a který je všem nápomocný, ochotný a obětavý, i na úkor vlastního pohodlí a svých věcí.
Sledujeme příběh, který se mohl stát a bohužel kdykoliv stát může. Ano, takhle se to i ve skutečnosti stát mohlo. A první, co nás napadne, když zjistíte, jakou lidskou bestii jste znali, kolik chybělo, aby se obětí stal kdokoli z našich blízkých a známých, nebo dokonce vy samotní. A právě nedávno medializovaný příběh „heparinového vraha“ nás zasáhl na citlivém místě. Ano, tohle se opravdu mohlo stát komukoliv z nás. Tohle už nebylo „někde ve světě“. Tohle bylo opravdu blízko.

Režie: Dan Svátek
Scénář: Dan Svátek, Miroslav Skačáni
Kamera: Jakub Šimůnek
Hudba: Varhan Orchestrovič Bauer
Hrají: Václav Jiráček, Ivan Franěk, Marián Geišberg, Zita Kabátová, Stanislav Zindulka, Jana Krausová, Zuzana Kronerová, Jaroslava Adamová, Stanislav Fišer, Petra Nesvačilová, Marko Igonda, David Švehlík, Jaromír Dulava, Libuše Švormová, Miroslav Táborský, Miriam Kantorková, Jitka Smutná, Dana Syslová, Robin Soudek, Vlastina Kounická Svátková, Iveta Jiřičková, Lucia Lužinská, Jarek Hylebrant, Jan Vlasák, Tereza Macková, Daniel Margolius, Jaroslav Plesl, Bohuslava Habovčíková, Dan Svátek, Eva Leinweberová, Jan Kindl, Tomáš Pustina, Karel Heřman, Miroslav Skačáni, Martin Kotouč, Petr Franěk

Kategorie Horor / Thriller

Délka filmu: 01:35:36 (Pokud spustíte lejászást {čas} skončí film.)

čtení 157.042 čas

Nahraný: 2016-12-14 08:53:00 (7 éve)


Podobný Horor / Thriller